Apartmán Mohsine

  • 110 m²

110 m² apartmán Apartmán Mohsine zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 7 lidí.

Pokoje se pyšní výhledem na zahradu. Hostům nabízíme 3 koupelen.

Apartmán Apartmán Mohsine nabízí i kompletní kuchyni.

Muzeum Dar Si Said je ve vzdálenosti 4 km od ubytování, zatímco Saadské hrobky je asi 6 km daleko. Centrum města je pouze 4 km daleko, a letiště Menara je 5 km daleko. Pizzeria Le Passage se nachází 300 metrů daleko. Autobusová zastávka Cmr Issil je vzdálena přibližně 5 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Apartmán Mohsine Marakéš
Beautiful Family Apartment With Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Beautiful Family Apartment With Parking

8.1
Velmi dobrý 8 recenzí
222 m od ubytování
USD 88 USD 79
za noc
Kridarek - Appartement Elegant A Marrakech
Cena pouze pro mobilní zařízení

Kridarek - Appartement Elegant A Marrakech

305 m od ubytování
Appart Essalam
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appart Essalam

503 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Menara
    11 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    3,8 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Minibar
    • Šatna
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV
    • Budík s rádiem

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 12:00 do 23:00
    Odhlášení: od 11:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Mohsine?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Mohsine patří mimo jiné Medresa Ben Youssef, Muzeum Dar Si Said, Saadské hrobky.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Mohsine apartmán akceptuje?
      Apartmán Mohsine apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Mohsine apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Mohsine apartmán patří restaurace Le Passage a Tito's, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán dostupné připojení k internetu?
      Ne, toto ubytování typu apartmán nenabízí Wi-Fi. Chcete-li se dozvědět více o přesných podmínkách, kontaktujte prosím ubytování.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 110 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Menara
    11 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    3,8 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Apartmán Mohsine Marakéš

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít